Hakkımızda

Dünyayı paylaştığımız dostlarımız hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri paylaşmak için buradayız. 2021 yılında kurulan petimvar.com internet sitemizde, hayatı bizimle paylaşmaktan keyif alan dostlarımızı anlamayı ve anlatmayı hedef olarak belirledik.

İnternet sitemizde, dostlarımızla ilgili yayınladığımız tüm makaleler uzman kişiler tarafından yazılmış olup, ebeveynlere yanlış bilgi vermekten kaçınılmıştır. Kedi sağlığı, bakımı gibi özel uzmanlık gerektiren alanlarda yer alan makalelerimiz uygulamadan önce veteriner hekimden destek almanızı tavsiye ederiz.

Petimvar internet sitesinde yer alan, dostlarımızla ilgili genel bilgi veren içerikler, dostlara yoldaşlık eden uzman ebeveynler tarafından yazılmaktadır. Sağlık, bakım gibi akademik uzmanlık gerektiren makaleler ise veteriner hekimlerimiz tarafından yazılmaktadır.

petimvar.com internet sitesi, özgün olarak yazılmış içeriklerden oluşmuştur. Site tasarımı, içeriği ve kodlaması tüm telif haklarıyla birlikte “Petimvar” kuruluşuna aittir. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Petimvar
Petimvar

Amacımız

petimvar.com internet sitesini kurarken tek amacımız, dünyayı paylaştığımız “dilsiz” dostlarımızın bizlere anlatmak istediklerine kulak vermek. İsteklerini anlayabilmek ve belli ölçülerde gerçekleştirebilmek.

Paylaştığımız bilgiler, ebeveynlere yardımcı olacak, dostlarımızın sergilediği davranışları anlamamızı sağlayacak değerli bilgilerden oluşmaktadır. Hedefimiz, tüm dostlarımıza kalıcı, sıcak ve sevgi dolu bir yuva bulabilmek. Bulamadıklarımıza ise sokakta veya uygun yerlerde, yaşamlarına normal biçimde devam edebilecekleri bir ortam hazırlayabilmek.

Sitemizde yer alan genel içerikler, dostlarımız ile ebeveynleri arasında bağın kurulmasına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Sahipleneceğiniz dostumuzu önceden tanımanıza, genel bilgi sahibi olmanıza yarar genel içerikler paylaşmaktayız.

Sitemizde bulunan, dostlarımızın sağlığını ilgilendiren akademik makaleler ise ebeveynlerin özellikle sağlık konularında daha dikkatli olması gerektiğini vurgulamaktadır. Uzman veteriner hekimlerinin hazırlamış olduğu makaleler, tamamen bilgi vermek amaçlı hazırlanmaktadır.

Sorumluluk Reddi

petimvar.com internet sitesi üzerinde bulunan, uzman veteriner hekimler tarafından hazırlanan makaleler tamamen bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sağlık konularında her dostumuz aynı reaksiyonu vermeyeceğinden dolayı, ilgili uygulamaları hayata geçirmeden uzman bir hekimden destek almanızı öneriyoruz.

Dostlarımızla ilgili hazırlanan içeriklerin altında bulunan yorum kısmı tüm ziyaretçilerimize açık durumdadır. Görüşlerinizi bu alandan bildirebilir, yönetici onayının ardından petimvar.com internet sitesi içerisinde yayınlayabilirsiniz.

Yazılan yorumlardan, yorum sahibi sorumludur. Yorumlarda eleştiri, ek bilgi ve itiraza yer verilebilir. Küfür, hakaret, karşısındaki insani rencide edici sözlere asla izin verilmez, ilgili yorumlar yönetici tarafından onaylanmaz.